Logowanie

Intuicyjna obsługa

Praca ze szkoleniami jest niezwykle łatwa i przyjemna.

Obsługa portalu jest intuicyjna i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, co sprawia, że korzystanie z niego nie powinno sprawiać żadnych trudności osobom, które nawet tylko sporadycznie korzystają z komputera.

Aby skorzystać z portalu użytkownik potrzebuje jedynie przeglądarkę internetową. Portal zapewnia dostęp do swoich funkcjonalności na standardowych ustawieniach przeglądarek, dlatego użytkownicy nie muszą nic instalować, ani zmieniać żadnych konfiguracji na swoim komputerze.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, mogą Państwo skorzystać z poniższej instrukcji. Opisano w niej krok po kroku jak korzystać z portalu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć instrukcję korzystania z portalu.

Korzystanie z kursów również nie sprawia żadnych problemów.

Każdy kurs na swoich początkowych stronach zawiera czytelny opis przycisków nawigacyjnych oraz opis tematyki poruszanej w kursie.

Wszystkie udostępnione kursy są w wykonane w formie liniowej – oznacza to, że poruszając się za pomocą z przycisku „Następna strona” wyświetlimy wszystkie informacje zawarte w kursie. Nie ma potrzeby klikania na wszystkich elementach na stronie w celu ujawnienia ukrytych informacji.

Kursy oprócz tekstów zawierają różne grafiki, schematy i inne elementy, mające na celu przedstawienie materiału w jak najprostszej postaci, jednocześnie czyniąc naukę jak najefektywniejszą.

Każda cześć kursów jest zakończona zestawem zadań mającym na celu bieżącą weryfikacje uzyskiwanej wiedzy oraz określenie, które z działów wymagają dodatkowej nauki w celu ich biegłego opanowania.

 

Miniatury kursów