Logowanie

Bezpłatne szkolenia

Portal ten powstał, aby pomóc Państwu przeprowadzić służbę przygotowawczą. Na stronach portalu znajduje się szeroka gama szkoleń, udostępniona całkowicie bezpłatnie do Państwa dyspozycji.

Aby wziąć udział w szkoleniach nie muszą Państwo ponosić żadnych kosztów. Podobnie jest w przypadku egzaminów – przeprowadzenie egzaminu oraz otrzymanie certyfikatu nie wiąże się z żadną opłatą.

Jedną z największych zalet szkoleń e-learning jest możliwość samodzielnego doboru ram czasowych, w których będzie realizowana nauka. Rozwiązanie to oprócz oszczędności czasu pozwala na oszczędność pieniędzy – pracownik ma więcej czasu na wykonywanie pozostałych czynności zawodowych.

Aby korzystać z kursów wymagane jest jedynie posiadanie komputera wyposażonego w przeglądarkę internetową.

Sposób wykonania szkoleń sprawia, że w celu ich odtworzenia nie jest konieczne posiadanie rozbudowanego komputera. Niskie wymagania systemowe pozwalają na uruchomienie kursu na dużej liczbie stacji roboczych, bez konieczności kosztownych modernizacji.

Brak jakichkolwiek opłat gwarantuje swobodny i nieograniczony dostęp do służby przygotowawczej dla każdej Jednostki Samorządu Terytorialnego.

 

E-learning